Förtroendevalda i Gävle kommun

Olle Larsson (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Jävsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-15