Förtroendevalda i Gävle kommun

Kerstin Monk (MP)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gävle Tingsrätt nämndemän Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31
Omvårdnadsnämnden Ledamot 2015-05-25 - 2018-12-31
Stiftelsen Länsmuseet Ledamot 2015-02-23 - 2018-12-31