Förtroendevalda i Gävle kommun

Lena Eriksson (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gävle Tingsrätt nämndemän Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15