Förtroendevalda i Gävle kommun

David Rabenius (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gävle Tingsrätt nämndemän Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige 2014-2018 Ersättare 2017-03-13 - 2018-10-15