Förtroendevalda i Gävle kommun

Lars Öberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
lars.oberg@politiker.gavle.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunala Tillgänglighetsrådet Ersättare 2019-02-28 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15
Socialnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31