Förtroendevalda i Gävle kommun

Tomas Engelmark (L)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gästrike Räddningstjänstförbund Ersättare 2019-09-23 - 2022-12-31
Gästrike Återvinnare Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-15