Kristofer Dahlgren (L)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arbetsgivarutskott Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ersättare 2020-10-26 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31