Förtroendevalda i Gävle kommun

Sara Astner (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15
Omvårdnadsnämnden 1:e vice ordförande 2020-05-18 - 2022-12-31