Förtroendevalda i Gävle kommun

Therése Hammarberg (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gästrike Räddningstjänstförbund Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-15
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31