Förtroendevalda i Gävle kommun

Mona Kolarby (S)

Bild på Mona Kolarby

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arbetsgivarutskott Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Gästrike Räddningstjänstförbund Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Svenska Kommunförsäkrings AB Ledamot 2019-05-08 - 2022-12-31