Förtroendevalda i Gävle kommun

David Rabenius (S)

Kontaktinformation

E-post:
david.rabenius@politiker.gavle.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-15
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31