Förtroendevalda i Gävle kommun

Daniel Olsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
daniel.olsson@politiker.gavle.se

Bild på Daniel Olsson

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Sociala hållbarhetsutskott Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedningen Vice ordförande 2018-10-29 - 2022-10-14