Förtroendevalda i Gävle kommun

Emanuel Hellstrand Hort (MP)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Sociala hållbarhetsutskott Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31