Förtroendevalda i Gävle kommun

Anders Eriksson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ersättare 2019-02-05 - 2022-10-15
Omvårdnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31