Förtroendevalda i Gävle kommun

Pekka Seitola (M)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunala Tillgänglighetsrådet Ersättare 2019-01-22 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Näringslivs- och upphandlingsutskott Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31